40 років на благо комбінату

Найкращі працівники «ОГХК», які упродовж багатьох років творять славетну історію нашого підприємства, – саме про них ми розповідаємо напередодні професійного свята, Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Андрій Степанович Семеній розпочав свою трудову діяльність на Іршанському ГЗК зі звичайного машиніста конвеєру гірничої ділянки Лемненського рудника. І ось 1 липня цього року він відсвяткував 40-річчя роботи на комбінаті!

Упродовж 40 років професійний шлях Андрія Степановича був досить різноманітним. Він обіймав посади машиніста роторного екскаватора, помічника машиніста, гірничого майстра, начальника кар’єру №2, начальника кар’єру №7, начальника кар’єру №5, начальника кар’єрів «Межиріченський» та «Шершнівський», головного інженера кар’єрів №2 та №5, начальника дільниці №2 кар’єру №9, а також начальника кар’єру №8, яку він обіймає і досі.

У 2016 році Андрію Семенію присвоїли звання «Ветеран праці комбінату».

Колеги кажуть, що Андрій Степанович є чудовим керівником, який вміє чітко побудувати виробничий процес та налагодити дисципліну в колективі. Увесь професійний досвід він влучно застосовує в своїй роботі.

Ми бажаємо Андрію Степановичу Семенію творчої наснаги, міцного здоров’я та сімейного затишку!