Оновлена піч №8 збагачувального виробництва філії «ВГМК» успішно запущена в роботу

Завдяки капітальному ремонту вартістю 3,84 млн грн термін безпроблемної експлуатації обладнання подовжено на 5-6 років. На черзі – ремонт сушильного барабану №1, після закінчення якого підприємство отримає резерв для роботи і прийняття всього навантаження двох черг гідротранспорту.

Під час капітального ремонту сушильного барабану печі №8 були демонтовані зношені ділянки печі, на виготовлені в РМУ нові частини бочки СБ встановлені запчастини. Окрім цього замінили краплевловлювач, конус, ділянки газоходу діаметром 1020 мм, аспіраційну систему СБ тощо. Паралельно механослужбою ЗВ виконувався капітальний ремонт вакуум-фільтру №8 з заміною металоконструкцій опорної рами, натяжного та приводного барабанів, вакуум-камери та стрічки вакуум-фільтра, який також задіяний в технологічному ланцюжку СБ №8.

Після завершення робіт по сушильному барабану обладнання було запущене в обкатку на 72 години. Під час обкатки проводилось повне обстеження роботи печі, за необхідності піч зупиняли та проводили обтяжку. З 4 червня обладнання працює під навантаженням у технологічному процесі.