Ключове завдання – операційна стабілізація та виконання виробничих планів

18 червня на філії «ВГМК» відбулася нарада з керівництвом компанії й саме на цій тезі наголосив Т.в.о.голови правління АТ «ОГХК» Єгор Перелигін.

«Перше: у нас повинен бути необхідний мінімум на те, щоб працювали відповідні цехи, зміни й техніка. Будемо працювати в форматі живого формування пріоритетів. Друге: акцент на розкривні роботи та видобуток. Пошук додаткового фінансування, щоб збільшувати їх обсяги – важливий тактичний напрям роботи зараз. Третє: ми вже сьогодні повинні опрацьовувати варіанти майбутнього функціонування та розвитку філії ВГМК, зокрема в умовах деградації існуючої ресурсної бази. Варіанти є. Ми будемо залучати більшу кількість представників колективу саме до стратегічної проєктної роботи, яка відкриє нам шляхи існування на найближчі 5-7 років, як мінімум. Четверте: ми повернемо цілий ряд контрольних та регулярних робочих груп та робочих нарад для покращення системи оперативного управління».

Він акцентував, що майже весь ільменітовий концентрат двох філій в 2024 році буде йти на Північну Америку: додатково до вже реалізованих обсягів це 30–40 тис. т вільногірського та 80 тис. т – іршанського. Щодо реалізації циркону, попит є на 3–5 місяців уперед. Рутил також тримає активний попит.

Перелигін також акцентував, що в 2024 році вдалося забезпечити стабільність та регулярність виплати заробітної плати і забезпечити наш виробничий цикл електроенергією та всіма необхідними складовими.

Тож, аби сприяти стабілізації компанії та вчасній реалізації продукції, Перелигін акцентував на необхідності більшої взаємодії обох філії, обміну досвідом та спільного вирішення проблем.

«Разом ми здатні стабілізувати усі проблемні ділянки та посилити свої позиції на міжнародній арені. Зараз дуже важливо, щоб дисципліна в колективі залишалась на максимально високому рівні, оскільки боротьба за позиції акціонерного товариства на північноамериканському ринку активно триває. Ми повинні виконати всі поставлені плани та задачі щодо експорту нашого ключового продукту в 2024 році. Переконаний, що саме у командній праці – успіх АТ «ОГХК», – резюмував Перелигін