АТ «ОГХК» почала продавати сировину в Італію, Іспанію і Німеччину та системно розширює географію експорту

Попри усі труднощі та ризики воєнного часу, минулого року компанії вдалося відвантажити понад 102 тис. тонн продукції. Планові обсяги постачання на 2024 рік вже сягають 200 тис. тонн.

«Завдяки ефективним підходам та налагодженню комунікації з потенційними покупцями, за 4 квартал 2023 року та 1 квартал 2024 року АТ «ОГХК» підписало контрактів на ще ~ 80 тис. тон. Це був важкий період. Головні виклики припали на останні 5 місяців. Та зусиллями менеджменту наразі в компанії повністю відсутні борги по заробітній платі та електроенергії. Ми змогли залучити серію передплат за готову продукцію від стабільних гравців на ринку та відкрити нові шляхи постачання для кінцевих споживачів світового рівня. Ми інтегрували функції координації та управління логістикою в комерційному блоці, стали більш гнучкими та зробили акцент на індивідуальному підході до стратегічних клієнтів. Як результат — відкрили бренд «ОГХК» для відомих кінцевих споживачів в Італії, Іспанії та Німеччині», – наголосив перший заступник Голови, Єгор Перелигін.

Він також додав, що за результатами другого кварталу, рутил та циркон нашого підприємства можуть стати абсолютно регулярними та ключовими компонентами в сировинних портфелях великих переробників в Італії, Іспанії та Німеччині.

Водночас стратегічними партнерами щодо ільменітового концентрату АТ «ОГХК» залишаються компанії у США та Чехії. Також відкриваємо експортні «двері» для ільменіту Іршанського ГЗК одному з найбільших кінцевих споживачів у Північній Америці. Найближчим часом плануємо таку реалізацію на близько 60 тис. тонн. Зауважимо, що ланцюг постачання та кінцеві споживачі цієї продукції чітко та суворо контролюються компанією та правоохоронцями.

«Наш успіх — це наша велика команда. Це понад 4 тисячі фахівців своєї справи, які працюють у режимі «NONstop». Спільно ми заклали хороший старт на 2024 рік і крок за кроком наближаємося до стратегічної цілі – виготовляти продукцію з доданою вартістю і суттєво потіснити вплив агресора на ринках критичних мінералів та стратегічних матеріалів», – резюмував Перелигін.